PrestaShop

Ekspresy do kawy Melitta

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem ekspresów do kawy marki Melitta – znanego niemieckiego producenta ekspresów do kawy. W naszej ofercie znajdą Państwo modele ekspresów Solo, Passione OTCi Touch oraz Barista T Smart. Nasze ekspresy przygotują napój kawowy dla każdego, niezależnie od tego czy preferujesz espresso, latte macchiato czy cappuccino. Zastosowanie funkcji OneTouch, nie dość, że pozwala na przygotowanie kremowego cappuccino, to zapewnia samooczyszczenie, poprzez płukanie wodą i parą - uwalniając nas od codziennego czyszczenia systemu spieniania mleka.

Ekspresy Melitta - codzienna dawka przyjemności

Ekspresy do kawy Melitta dają możliwość regulowania aromatu i proporcji napoju. Wyposażenie ekspresów w wyjmowaną jednostkę zaparzającą pozwala szybko usunąć resztki kawy i utrzymać czystość. Możliwość regulacji wysokości wylotu kawy, pozwala parzyć ją w małych i standardowych filiżankach oraz w szklankach do latte.

Cichy młynek, regulacja mocy aromatu, podświetlenie filiżanek, wyświetlacz, regulacja temperatury zaparzania to cechy, za które docenisz funkcjonalność oraz elegancki design ekspresów Melitta. Oferujemy fachową poradę przy wyborze ekspresu, który sprosta Państwa wymaganiom.

Melitta

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz