Srebrny ekspres jura e8 touch platinum
  • Jura e8 touch platinum
  • Ekspres jura e8 touch platinum
  • Srebrny ekspres jura e8 touch platinum
  • Nowoczesny ekspres jura e8 touch platinum
  • Ekspres jura e8 touch platinum na dwie filiżanki
  • Czarny ekspres jura e8 touch platinum na dwie filiżanki
  • Ekspres do kawy jura e8 touch platinum
  • Srebrny ekspres do kawy jura e8 touch platinum
  • Ekspres do kawy jura e8 touch platinum na dwie filiżanki
  • Czarno-srebrny ekspres do kawy jura e8 touch platinum na dwie filiżanki

Ekspres Jura E8 Touch Platinum

5 499,00 zł
Brutto

Bestseller z obsługą dotykową

Ilość

 

Bezpieczne zakupy - szyfrowane połączenie SSL

 

Szybka dostawa - nawet w 24 godziny od zamówienia

 

Możliwość zwrotu - bez zbędnych komplikacji

Ekspres Jura E8 Touch Platinum dla miłośników smacznej kawy

Odnoszący największe sukcesy model automatycznych ekspresów do kawy w historii JURA na nowo zachwyca obsługą za pomocą ekranu dotykowego i sztucznej inteligencji. Algorytm analizuje na bieżąco osobiste preferencje smakowe i automatycznie dostosowuje ekran startowy do dwóch lub czterech preferowanych specjałów.

Najlepsze rezultaty parzenia kawy w ekspresie Jura E8 Touch Platinum zapewniają nowoczesne technologie, takie jak młynek AromaG3, Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) czy funkcja One-Touch Cappuccino. Dzięki temu udaje się przyrządzić 12 różnych specjałów kawowych za jednym dotknięciem wyświetlacza TFT – od krótkiego ristretto aż po modną flat white.

Właściwości ekspesu do kawy Jura E8 Touch Platinum

Filtr CLARIS Smart dostarcza czystą wodę gwarantującą nieskazitelny smak. Jeszcze nigdy stosowanie filtra nie było prostsze, ponieważ teraz jest on wykrywany automatycznie przez inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.©). A wszystko to w ekspresie do kawy Jura E8 Touch Platinum!

Srebrno-czarny ekspres jura e8 touch platinum

Bestseller z obsługą dotykową

W ustawieniach kolorowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 2,8” przedstawia użytkownikowi wszystkie istotne informacje. Ponadto w każdej chwili można zmieniać położenie specjałów oraz wyświetlać bądź ukrywać ich nazwy. Obsługa nie może być już prostsza ani bardziej intuicyjna.

Nowoczesny ekspres jura e8 touch platinum na dwie filiżanki

Dysza do spieniania mleka G2

Nowa dysza do spieniania mlekaG2 została wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów i stanowi przykład doskonałego kształtu i wyglądu. Została stworzona specjalnie z myślą o przyrządzaniu specjałów kawowych z pianką mleczną, dlatego potrafi wyczarować w modelu Jura E8 Touch Platinum cappuccino i inne kawy z pianką o najlepszej jakości.

Ekspres jura e8 touch platinum do użytku domowego

Piękniejszy niż kiedykolwiek

Posągowy design, wysokiej jakości materiały oraz precyzyjna jakość obróbki czynią ten nowoczesny automatyczny ekspres do kawy przedmiotem dekoracyjnym do wyposażenia wnętrz.

Ekspres do kawy jura e8 touch platinum w srebrno-czarnych kolorach

P.E.P.® czyli kawa espresso najwyższej jakości, znanej bywalcom kawiarni

Dzięki zastosowaniu wielu innowacyjnych rozwiązań ekspres nadaje się do przyrządzania zarówno klasycznych, jak i modnych specjałów kawowych o wybornej jakości: Młynek AromaG3 mieli ziarna kawy dwukrotnie szybciej, dbając przy tym o zachowanie aromatu kawy. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji w przypadku małych specjałów kawowych i sprawia, że ristretto i espresso smakują wyśmienicie.

Sprawdź także inne ekspresy w naszej ofercie - może nieco mniejsze? Takie właśnie są modele Jura ENA8 Touch Full Nordic White oraz Jura ENA8 Touch Full Metropolitan Black - sprawdź je!

7610917152933

Specyficzne kody

Zobacz także