• Obniżka

Ekspres Melitta Solo czarny E950-101 EU

1 499,00 zł
1 149,00 zł Zniżka 350,00 zł
Brutto

"Przyjemność Gwarantowana" - akcja zakłada możliwość zwrócenia maszyny w ciągu 30 dni od daty zakupu lub zamówienia, na podstawie dowodu zakupu. Termin akcji 01.11 – 31.12.2021 - regulamin i formularz zwrotu: https://www.kawatoprzyjemnosc.pl/

Ilość

 

Bezpieczne zakupy - szyfrowane połączenie SSL

 

Szybka dostawa - nawet w 24 godziny od zamówienia

 

Możliwość zwrotu - bez zbędnych komplikacji

Bądźmy szczerzy - czy brak miejsca nie był ostatnio Twoim argumentem przeciw kupieniu w pełni automatycznego ekspresu do kawy? Teraz ten argument znika, ponieważ oto jest, SOLO®. Skoncentrowany na podstawach dobrego, w pełni automatycznego ekspresu do kawy - przyjemności picia kawy bez dodatków, pełnego smaku i z kremową pianką. Za naciśnięciem przycisku przygotuje najpopularniejsze kawowe klasyki ze świeżo zmielonych ziaren - espresso i café crème. Co szczególne - ta wysokiej jakości technologia zamknięta została w obudowie o szerokości 20 cm, dzięki czemu zmieści się nawet w najmniejszej kuchni.
Tak, nawet Twojej! Czyż to nie jest powód do radości? O Solo mio!

Melitta caffeo Solo ® jest naprawdę wąski - ma tylko 20 cm szerokości!

Nie potrzeba więcej miejsca dla wysokiej jakości technologii Melitta®.

Melitta Solo czarny E950-101 EU - co musisz o nim wiedzieć?

Aplikacja Melitta® Companion® Szukasz praktycznych informacji, samouczków i szybkiej obsługi? Pozostaje już tylko pobranie naszej aplikacja Melitta® Companion®!

Aroma-Extraction-System (A.E.S.) – Wstępne parzenie w E950-101 EU daje więcej smaku, dzięki wstępnemu parzeniu: Świeżo zmielona kawa jest zwilżana przed właściwym parzeniem. W rezultacie smaki rozpuszczają się lepiej.

Wyświetlacz LED z symbolami To oczywiste – wyświetlacz LED z czerwonymi symbolami czyni korzystanie z w pełni automatycznego ekspresu do kawy prostym i przyjemnym.

One-Touch – Jedno dotknięcie Co preferujesz? Café crème czy espresso? Te kawy zostały fabrycznie zaprogramowane, więc możesz je wybrać za pomocą tylko jednego dotknięcia

Regulowana wysokość dozownika Dozownik regulowany jest na wysokość do 135 mm, bez konieczności używania specjalnych narzędzi. Dzięki temu możesz podstawić szklanki lub wielkie kubki.

Wyjmowana jednostka zaparzania Melitta Caffeo Solo - byłoby miło, gdyby to było proste, prawda? Dzięki Melitta® jest... Całą jednostkę zaparzania można wyjąć i łatwo wyczyścić. Wnętrze urządzenia jest dzięki temu również łatwo dostępne i można je bez problemu czyścić.

Double Cup Mode (tryb dwóch filiżanek) Razem lepiej – tryb dwóch filiżanek (Double Cup) umożliwia przygotowanie dwóch filiżanek espresso lub café crème jednocześnie. To oczywiście doskonałe rozwiązanie również dla tych, którzy piją dużo kawy.

Program automatycznego czyszczenia i odkamieniania Komunikacja to podstawa. Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy poinformuje Cię na wyświetlaczu, gdy zajdzie potrzeba czyszczenia lub odkamieniania.

Funkcje oszczędzania energii SOLO® jest wyposażony w programowalny tryb oszczędzania energii, funkcję programowalnego wyłącznika oraz 0-watowy wyłącznik ręczny i posiada pakiet oszczędzania energii.

Sprawdź też inne ekspresy do kawy Melitta w naszym sklepie.

400650819434.6

Opis

Produkty - Specjały - Liczba
2
Funkcja gorącej wody
Brak
Dodatkowa opcja kawy mielonej
Brak
Regulowana jednostka zaparzająca
Wyjmowany zaparzacz, umożliwa łatwe, higieniczne mycie, maksymalna pojemność 6,5 - 13 g kawy
System Wstępnego Zaparzania
Aroma-Extractions-System (A.E.S)
System filtracji wody
Filtr wody Claris Melitta
Typ Młynka
Stalowy młynek Premium
Liczba młynków
1
Pompa
pompa o ciśnieniu 15 bar
Funkcja mleka
Brak
Ilość wody
Programowana i może być dostosowywana za każdym razem
Moc kawy
Programowana i może być dostosowywana za każdym razem

Specyficzne kody