• Obniżka

Ekspres Melitta CI Touch PLUS antracytowy F630-103

3 299,00 zł
2 750,00 zł Zniżka 549,00 zł
Brutto

"Przyjemność Gwarantowana" - akcja zakłada możliwość zwrócenia maszyny w ciągu 30 dni od daty zakupu lub zamówienia, na podstawie dowodu zakupu. Termin akcji 01.11 – 31.12.2021 - regulamin i formularz zwrotu: https://www.kawatoprzyjemnosc.pl/

Ilość

 

Bezpieczne zakupy - szyfrowane połączenie SSL

 

Szybka dostawa - nawet w 24 godziny od zamówienia

 

Możliwość zwrotu - bez zbędnych komplikacji

Cenisz sobie wygodę i różnorodność? Bardzo dobrze. Doceniasz łatwą obsługę? Oczywiście, to zrozumiałe. Melitta CI Touch® ma szeroki zakres funkcji, a jednocześnie jest łatwy w użyciu. Wystarczy dotknąć panel, a chwile później Twój kawowy specjał jest gotowy, byś mógł się nim delektować. Masz ochotę na espresso? Jedno dotknięcie i gotowe. Cappuccino rano? Dotknij i rozpocznij dzień wyjątkowo zrelaksowany, ponieważ młynek CI Touch® jest cichy jak szept i naprawdę szybki.

Melitta CI Touch antracytowy - co trzeba o nim wiedzieć?

Docenione ciche działanie! Przerwa w interesującej rozmowie w kuchni, tylko dlatego, że robisz cappuccino? Sąsiedzi się irytują, gdy mielisz kawę na espresso o 6 rano? Dzięki temu automatycznemu ekspresowi Melitta CI Touch nie ma już takiego ryzyka, ponieważ jest to jeden z pierwszych na świecie ekspresów automatycznych, który uzyskał certyfikat „Quiet Mark”, za przyjemnie ciche przygotowanie kawy. Jego tajemnica skrywa się w młynku, tak cichym, że słychać przy nim nawet szept, co osiągnęliśmy dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii.

Młynek cichy jak szept

W urządzeniach Melitta® nawet w trybie turbo nie słyszysz (prawie) nic, ponieważ Twój w pełni automatyczny ekspres wyposażony jest w superszybki, a jednocześnie cichy jak szept młynek. Przerwane rozmowy, ponieważ ktoś "chce zrobić szybką kawę" to historia. Nie musisz też obawiać się gniewu sąsiadów, obudzonych Twoim pragnieniem wypicia kawy o 3 nad ranem.

Kolorowy wyświetlacz TFT

Kolorowy wyświetlacz TFT wysokiej rozdzielczości zapewnia możliwość intuicyjnej i łatwej obsługi. Czytelne instrukcje podane krok po kroku prowadzą przez menu.

10 rodzajów napojów kawowych

Czy lubisz różnorodność? Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy spełni wiele Twoich życzeń. Wybierz jeden z czterech klasyków – espresso, café crème, cappuccino lub latte macchiato – za pomocą tylko jednego dotknięcia. Użyj funkcji książki z przepisami by uzyskać kolejne 6 wariantów kawy – lungo, americano czy espresso macchiato.

Ręczny wybór rodzaju ziaren

Nie te ziarna kawy? Spróbujmy innych... Aby zawsze uzyskać najlepszy smak kawowych specjałów, dwukomorowy pojemnik "Bean Select" można napełnić  dwoma rodzajami ziaren kawy. * Zazwyczaj delikatne, łagodne ziarna kawy umieszcza się w jednej komorze a aromatyczne, mocne ziarna espresso w drugiej.

Technologia filtra Pro Aqua

By jeszcze bardziej poprawić smak kawy, użyj filtra do wody Melitta® Pro Aqua. Co więcej, jeżeli go używasz, Twój ekspres musi być odkamieniany tylko raz w roku (* W przypadku filiżanki o pojemności 120 ml, parzenia 6 filiżanek dziennie i wymiany filtra 6 razy zgodnie ze specyfikacją urządzenia). Dlaczego? To logiczne: filtr zapobiega osadzaniu się kamienia w układzie wodnym tak długo, jak to możliwe. To trochę kosztuje, ale warto.

Funkcja Moja Kawa

Czy czasami jesteś trochę zapominalski? Nie martw się. W pełni automatyczny ekspres do kawy Melitta CI Touch zapamięta Twoje preferencje dotyczące kawy. Dzięki funkcji "My Coffee Memory" możesz ustawić ulubione kawowe specjały bez konieczności studiowania informatyki. I zanim inni w domu lub w biurze będą zazdrośni, możesz podzielić się z nimi - Twój ekspres zachowa indywidualne preferencje nawet dla czterech osób.

Włoski proces przygotowania

Kawa? Mleko? Spienione mleko? Jaka była właściwa kolejność? Dobrze, jeśli znasz oryginalne włoskie receptury. Sprytny włoski proces przygotowywania gwarantuje, że składniki są dodawane we właściwej kolejności. W końcu, kto jest w stanie pamiętać, że do latte macchiato espresso dodaje się tylko po mleku i spienionym mleku? Nawiasem mówiąc, w przypadku cappuccino jest odwrotnie...

Ekspres Melitta CI Touch z funkcją One Touch

One Touch - jedno dotknięcie. Na co masz ochotę? Espresso, café crème, cappuccino czy latte macchiato? Nie ma nic prostszego. Te specjały kawowe zostały fabrycznie zaprogramowane i można je wybrać jednym dotknięciem. Ciepłe mleko, spienione mleko lub gorąca woda są również łatwo i wygodnie dostępne z One Touch.

Dozownik All-in-one

Podstaw filiżankę, wybierz kawę... i idź po ciasteczka? Pomimo, że ekspres Melitta CI Touch posiada oddzielne dysze do kawy, mleka i gorącej wody, nie ma potrzeby przesuwania filiżanki podczas przygotowania kawy. Abyś mógł używać oryginalnych, wysokich szklanek do latte macchiato, dozownik regulowany jest na wysokość do 140 mm, bez użycia specjalnych narzędzi.

Double Cup Mode – tryb dwóch filiżanek

Lepiej razem - w trybie Double Cup możesz jednocześnie przygotować dwie filiżanki wielu kaw czarnych lub mlecznych. Oczywiście to rozwiązanie jest również dobre dla tych, którzy piją dużo kawy.

Wyjmowana jednostka zaparzania

Byłoby miło, gdyby to było proste, prawda? Dzięki Melitta® jest... Całą jednostkę zaparzania można wyjąć i łatwo  wyczyścić. Wnętrze urządzenia dzięki temu również jest łatwo dostępne i można je bez problemu czyścić.

Łatwe czyszczenie parą

Szybkie i higieniczne - za każdym razem, gdy wypijesz napój z mlekiem, Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy wyczyści części mające kontakt z mlekiem. Po naciśnięciu przycisku gorąca woda i para zaczynają dokładne czyszczenie. A Ty możesz po prostu cieszyć się kawą.

Dołączany system mleczny. W zepsutym mleku nie ma nic śmiesznego. Dobrą wiadomością jest to, że pojemnik na mleko nadaje się do zmywania w zmywarce i mieści się w dowolnej lodówce. System mleczny również jest łatwy do utrzymania czystości, ponieważ jest całkowicie oddzielony od systemu kawowego. Łatwy do odłączenia i wyczyszczenia.

Funkcja automatycznego czyszczenia i odkamieniania. Komunikat na wyświetlaczu poinformuje Cię o konieczności czyszczenia lub odkamieniania. Czytelne instrukcje poprowadzą Cię przez kolejne etapy, krok po kroku.

Funkcja oszczędzania energii. Dzięki wyłącznikowi "0 Wat" możesz całkowicie wyłączyć CI Touch® w dowolnym momencie. Programowalny tryb oszczędzania energii i regulowany, automatyczny wyłącznik zapewniają również ekonomiczne korzystan

Sprawdź też inne ekspresy do kawy Melitta w naszym sklepie. Zapraszamy!

400650822398.5

Opis

Produkty - Specjały - Liczba
10
Funkcja gorącej wody
Tak
Dodatkowa opcja kawy mielonej
dodatkowa opcja kawy mielonej - tak
Regulowana jednostka zaparzająca
Wyjmowany zaparzacz, umożliwa łatwe, higieniczne mycie, maksymalna pojemność 6,5 - 13 g kawy
System Wstępnego Zaparzania
Aroma-Extractions-System (A.E.S)
System filtracji wody
Filtr wody Claris Melitta
Typ Młynka
Stalowy młynek Premium
Liczba młynków
1
Inteligentne wstępne podgrzewanie
Tak
Pompa
pompa o ciśnieniu 15 bar
Funkcja mleka
One Touch Venturi System
Monitoring napełniania tacy ociekowej
Tak
Ilość wody
Programowana i może być dostosowywana za każdym razem
Moc kawy
Programowana i może być dostosowywana za każdym razem
Moc kawy - programowana w stopniach
4 stopnie
Programowanie temperatury zaparzania
3 poziomy
Zapisywanie, powielanie i personalizacja produktów
Pamięć My Coffee - 4
Wyświetlacz
Kolorowy wyświetlacz TFT plus panel sterowania dotykowego
Oszczędzanie energii
Tryb oszczędzania energii (50 % mniejsze zużycie prądu)
Programowanie godzin włączania/wyłączania
automatyczne wyłączanie
Program płukania systemu mleka
zintegrowany/automatyczny program płukania systemu mleka
Program czyszczenia systemu mleka
zintegrowany program czyszczenia systemu mleka
Możliwość ustawienia twardości wody
Ustawienie twardości wody 4 poziomy
Ilość wylewek
jedna wylewka
Regulowana wysokość wylewki kawy
140 mm
Regulowana wysokość wylewki kaw mlecznych
140 mm
Regulowana wysokość podwójnej wylewki
140 mm
Dysza gorącej wody
zintegrowana z podwójną wylewką
Regulowana wysokość dyszy gorącej wody
140 mm
Podświetlenie filiżanki
podświetlenie LED
Pojemność zbiornika
1,8 litra
Pojemność zbiornika na ziarna
270 g / 2 x 135 g
Pokrywa zbiornika na ziarna chroniąca aromat
Aromasafe
Długość kabla zasilającego
1 m
Napięcie
220 - 240 V
Częstotliwość
50/60 Hz
Moc
1400 W
Waga urządzenia
ok 8,7 kg
Szerokość urządzenia
25,5 cm
Wysokość urządzenia
34 cm
Głębokość urządzenia
47 cm
Numer artykułu
F630-103

Specyficzne kody