O Nas

Kilka słów o nas

Firma Sabro powstała w grudniu 2013 roku na bazie wieloletniego doświadczenia zawodowego jej założycieli, w zakresie sprzedaży profesjonalnych ekspresów do kawy oraz kawy. Jesteśmy w Krakowie autoryzowanym dystrybutorem ekspresów znanych marek Jura, Nivona oraz Melitta. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę i pomoc w zakresie: doboru odpowiedniego ekspresu ciśnieniowego dostosowanego do Państwa potrzeb, pierwszego uruchomienia, obsługi i konserwacji już posiadanych urządzeń.

Sprzedaż i obsługa Klientów prowadzona jest poprzez sklep internetowy oraz stacjonarny. Sklep stacjonarny jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 - 17:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 - 14:00. Nie trzeba już w ciemno kupować sprzętu przez internet, teraz można nas odwiedzić, zobaczyć produkt, sprawdzić zasady działania, przetestować, porównać z innymi modelami, napić się pysznej kawy. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich użytkowników ekspresów Jury, Nivona oraz Melitta, zarówno tych z Państwa którzy korzystają z ekspresów w domach jak i w firmach.