Filtruj według

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 25,00 zł

PrestaShop

Części zamienne do ekspresów

Niektóre elementy ekspresów do kawy wymagają okresowej wymiany, dlatego zapewniamy Państwu szeroki asortyment części zamiennych do ekspresów do kawy marki Jura i Nivona.

Wysoka jakość części zamiennych do ekspresów Nivona i Jura

W ofercie Sabro uszczelki umożliwiające połączenie wężyka mleka z termosem, uszczelki rurek termosu, nyplowe złączki łączące korpus spieniacza z wężykiem. U nas także inne części zamienne do ekspresów Nivona czy Jura, takie jak przedłużki filtrów, napowietrzacze spieniacza oraz wężyki silikonowe do systemów cappuccino. W naszym sklepie oferujemy również pojemniki na fusy, zbiorniki na wodę, klapki do ekspresów, tacki ociekowe itp.

Zamienniki na zamówienie

Ze względu na ogromną ilość powyższego asortymentu, części do ekspresów Jura czy Nivona, których nie posiadamy na stanie, możemy sprowadzić na życzenie klienta. Dzięki tym akcesoriom zapewnisz długotrwałe działanie ciśnieniowego ekspresu do kawy, bez niektórych z wymienionych elementów ekspresy po prostu nie działają. Jako autoryzowany dystrybutor tych marek zapewniamy produkty oryginalne, najwyższej jakości. Sprawdź ekspresy do kawy Juraekspresy do kawy Nivona dostępne w naszym sklepie internetowym.

Części zamienne

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry