Lista produktów marki Jura

Dotrzymując kroku zmieniającym się czasom od 1931 roku, szwajcarska firma JURA, jest utożsamiana z innowacyjnymi produktami najwyższej jakości. Jako pionier w branży automatycznych ekspresów do kawy JURA od połowy lat 80-tych jest głównym graczem w sektorze urządzeń AGD.

Dotrzymując kroku zmieniającym się czasom od 1931 roku, szwajcarska firma JURA, jest utożsamiana z innowacyjnymi produktami najwyższej jakości. Jako pionier w branży automatycznych ekspresów do kawy JURA od połowy lat 80-tych jest głównym graczem w sektorze urządzeń AGD.

Aktualnie firma wykorzystuje swoje doświadczenie i know-how, rozwijając półprofesjonalne urządzenia dla biur i sektora gastronomicznego. Tradycyjna szwajcarska marka osiągnęła globalny zasięg. Siedziba firmy znajduje się w Niederbuchsiten, w Szwajcarii.

Firma JURA jest reprezentowana w Niemczech, Austrii, Holandii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australi, Hiszpanii, Szwecji, Azji Południowo-Wschodniej oraz od 2013 roku w POLSCE przez swoje firmy handlowe i spółki joint-venture. W wielu częściach świata JURA wchodzi na rynki w ścisłej współpracy z dystrybutorami.

JURA projektuje ekspresy, które przy odpowiedniej konserwacji zapewnią przyjemność na długie lata. Taki sposób postępowania jest wymierzony przeciw kulturze wyrzucania. Automatyczne ekspresy do kawy pozwalają uzyskać doskonałą kawę ze świeżych ziaren. Zapewniają dowolny wybór kawy i ograniczają powstawanie zbędnych odpadów opakowaniowych.

JURA prowadzi konsekwentną politykę rozwoju energooszczędnych technologii. Nawet pierwszy model IMPRESSA w 1994 r. był wyposażony w funkcję automatycznego wyłączania. Tryb energooszczędny już od lat umożliwia oszczędność aż 40% cennej energii, a opatentowany przełącznik Zero Energy Switch pozwala uniknąć zużycia energii w trybie czuwania.

Jest 56 produktów.

Pokazano 1-50 z 56 pozycji