Profesjonalne w pełni automatyczne ekspresy do kawy JURA idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie przyrządza się od 10 do 200 specjałów kawowych dziennie.

Najlepsza jakość kawy i duża różnorodność specjałów.

Automatyczny ekspres do kawy JURA zaraz po opuszczeniu fabryki jest gotowy do przyrządzenia przepysznej kawy. Wiele opcji programowania umożliwia zaparzenie różnego rodzaju kaw dostosowanych do ulubionych osobistych preferencji. JURA oferuje szeroki wybór specjałów kawowych z mlekiem dostępnych za naciśnięciem jednego przycisku – od ristretto po cappuccino. Innowacyjne technologie gwarantują zawsze doskonałą przyjemność picia kawy – świeżo mielonej, nie z kapsułki.

Minimalny nakład pracy

Intuicyjna koncepcja obsługi, duże pojemności oraz standard higieniczny posiadający certyfikat TÜV gwarantują minimalny nakład pracy. Zintegrowane programy płukania i czyszczenia dbają o najwyższą higienę za naciśnięciem jednego przycisku i zawsze doskonałe rezultaty.

Przystosowany do każdego obszaru zastosowania

Dzięki urządzeniom peryferyjnym i akcesoriom automatyczne ekspresy do kawy JURA mogą być indywidualnie skonfigurowane na specjalne okazje lub według życzenia klienta w celu stworzenia kompletnego rozwiązania dla kawosza. W zależności od linii produktów ofertę specjałów kawowych można dopasować indywidualnie do obszaru zastosowania, czy będą to sklepy, biura, pensjonaty typu b&b, uczelnie czy catering. Umożliwiają to specjalne funkcje programowania i blokad.

Linia WE - Dla miłośników kawowych specjałów - zalecana dzienna wydajność: do 30 filiżanek

WE8 Chrome / WE8 Dark Inox / WE6 Piano Black

Kawa uskrzydla myśli przez co wspiera kreatywność, sprzyja komunikacji i rozluźnia atmosferę. Biorąc to wszystko pod uwagę, JURA stworzyła urządzenia „plug-and-enjoy”, idealnie nadające się do czerpania przyjemnościz picia kawy w miejscu pracy. Cechuje je elastyczność, estetyka, prostota i wysoka wydajność pojemnika na ziarna kawy i zbiornika na wodę, jak również pojemnika na fusy.

Linia X - Gdy szukamy wytrzymałego, wszechstronnego ekspresu - Zalecana dzienna wydajność: do 80 filiżanek

X8 Platinium / X6 Dark Inox

Elegancka, wydajna, praktyczna i niezawodna - profesjonalna linia X, zaprojektowana została z przeznaczeniem do użytku w dużych przestrzeniach biurowych, w strefach samoobsługowych oraz cateringu. Elastyczność, prostota i wysoka wydajność są jej znakami rozpoznawczymi, tak samo jak bezpieczna, intuicyjna obsługa. W połączeniu z akcesoriami produkty linii X można łatwo łączyć i tym samym tworzą idealną podstawę dla kompletnych rozwiązań.

Linia GIGA X - Gdzie liczy się wyłącznie najwyższa wydajność - Zalecana dzienna wydajność: do 200 filiżanek

GIGA X8GIGA X8cGIGA X3GIGA X3c

Modele linii GIGA to skumulowany potencjał aż dwóch młynków, dwóch pomp i dwóch równoległych systemów obiegu płynów. Intuicyjna obsługa, szeroka gama specjałów kawowych i duża wydajność sprawiają, że są to ekspresy idealnie zaprojektowane do przestrzeni samoobsługowych, sal konferencyjnych i rozwiązań typu Coffee to Go.

Zapraszamy do kontaktu: