Jura - Dysza spieniająca Easy

229,00 zł
Brutto

Dysza spieniająca

Ilość

  • Bezpieczne zakupy - szyfrowane połączenie SSL Bezpieczne zakupy - szyfrowane połączenie SSL
  • Szybka dostawa - nawet w 24 godziny od zamówienia Szybka dostawa - nawet w 24 godziny od zamówienia
  • Możliwość zwrotu - bez zbędnych komplikacji Możliwość zwrotu - bez zbędnych komplikacji

Technologia gładkiej pianki


Innowacyjne spieniacze zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o wykończeniu specjałów kawowych mlekiem i pianką mleczną.

Rewolucyjna technologia gładkiej pianki (fine foam) pozwala spienić mleko do uzyskania gładkiej tekstury i trwałej konsystencji według profesjonalnych standardów baristycznych.

Wewnątrz wielokomorowego systemu mleko jest zasysane, podgrzewane i następnie spieniane powietrzem. Otrzymujemy wyjątkową piankę, która jest rozkoszą dla podniebienia i jest idealna do dekoracji. W połączeniu z kawą najwyższej jakości ta technologia na nowo definiuje całość kawowych doznań.

Różnicę można zobaczyć i odczuć:

  1. Rewolucyjna technologia gładkiej pianki wytwarza piankę mleczną o gładkiej teksturze i trwałej konsystencji. Taka pianka to rozkosz dla podniebienia, a przy tym jest idealna do dekoracji.
  2. W konwencjonalnych systemach spieniania mleka wytwarzana pianka raczej nie jest gładka. Pęcherzyki znikają dość szybko i pianka opada. 

Dysza spieniająca JURA została zaprojektowana w czystym klasycznym wzornictwie. Pasuje do każdego ekspresu JURA wyposażonego w Connector System.

69405

Specyficzne kody