• Obniżka

Ekspres Nivona CafeRomantica 790

3 199,00 zł
2 899,00 zł Zniżka 300,00 zł
Brutto

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 950,00

Ilość

 

Bezpieczne zakupy - szyfrowane połączenie SSL

 

Szybka dostawa - nawet w 24 godziny od zamówienia

 

Możliwość zwrotu - bez zbędnych komplikacji

NICR 790

Cappuccino za naciśnięciem przycisku. Łatwo, szybko a teraz w nowej odsłonie. Nasza 7. seria uzyskuje cztery nowe modele. Wysokiej jakości materiał spotyka się z estetyką. Dla miłośników mlecznej kawy i Latte Macchiato. Oprócz Aroma Balance System w ekspresie ciśnieniowym do kawy działa teraz również Cappuccino-Connaisseur. Cappuccino niczym od baristy.

Nasza 7. seria uzyskuje cztery nowe modele.

  • Wysokiej jakości materiał spotyka się z estetyką.
  • Dla miłośników mlecznej kawy i Latte Macchiato.
  • Oprócz Aroma Balance System w ekspresie ciśnieniowym do kawy działa teraz również Cappuccino-Connaisseur.
  • Cappuccino niczym od baristy.

Cappuccino tak pyszne, że po wypiciu natychmiast przygotowujesz kolejne.

Za dotknięciem przycisku uwolnisz z ziaren kawy najlepsze smaki i uzyskasz jakość naparu jak z ekspresu kolbowego. Nasza seria 7 zapewnia przyjemność parzenia kawy- również cappuccino lub latte macchiato- w najbardziej komfortowy sposób.
7er_Produktunterseite_kl.jpg
niv-kaffeebohne.png
7er_Produktunterseite_kl2.jpg

Moc w filiżance

Od 7 serii wzwyż masz możliwość bieżącego programowania. Pozwala ona podczas przyrządzania kawy w Twoim ekspresie NIVONA ustawić przepisy bezpośrednio dostosowane do Twoich wymagań i Twojej filiżanki. Automatyczny ekspres zapisze przepis na ulubioną kawę jako nową, standardową recepturę.

7ER_Seitenabschluss.jpg

Wygodne czyszczenie przez naciśnięcie przycisku: aby cappuccino miało swój pełny smak, spieniacz do mleka musi być zawsze idealnie czysty. Od początku istnienia firmy NIVONA chcieliśmy, aby czyszczenie było tak dokładne, jak to konieczne i tak proste, jak to tylko możliwe. Nawet bez instrukcji obsługi Twój ekspres NIVONA przeprowadzi Cię przez proces czyszczenia i w czytelny sposób pokaże na wyświetlaczu, co należy zrobić.

4260083467909

Specyficzne kody