Ekspres Jura A1 Piano Black

2 799,00 zł
Brutto
Ilość

 

Bezpieczne zakupy - szyfrowane połączenie SSL

 

Szybka dostawa - nawet w 24 godziny od zamówienia

 

Możliwość zwrotu - bez zbędnych komplikacji

Ekspres w kolorze czarnym - Jura A1

Innowacyjny proces P.E.P.® pozwalający przygotować najwyżej jakości ristretto i espresso

Od teraz małe kawowe specjały przygotujesz jeszcze smaczniejsze. Jura całkowicie zmieniła proces ich tworzenia. Ekspres Jura A1 pozwoli Ci uzyskać jakość, jak w kawiarni. Doskonałe mielenie ziaren kawy zapewnia młynek Aroma G3 o wielu stopniach. Dzięki niemu możesz cieszyć się szybko i delikatnie zmielonymi ziarnami kawy, co zapewnia świeżość oraz wyjątkowy aromat. Jednostka zaparzająca jest dostępna w kilku wersjach. Może mieć pojemność od 6 do 10 gramów. Odpowiada za właściwe warunki podczas parzenia. Opracowany przez JURA Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (Pulse Extraction Process, P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając – w przypadku ristretto i espresso – gorącą wodę przez mieloną kawę w szybko następujących po sobie cyklach. Proces ten pozwala uwolnić pełnię wszystkich drzemiących w kawie aromatów.

Jura A1 dostępny jest również w wersji

Dwukrotnie szybszy młynek AromaG3 zachowujący aromat ziaren po zmieleniu

Dzięki udoskonaleniu kąta cięcia w stożku mielącym inżynierowie firmy JURA osiągnęli znaczący wzrost wydajności, który optymalnie zachowuje naturalną różnorodność aromatu, a dodatkowo o połowę skraca czas mielenia. Zapewnia to pełną, czystą przyjemność z picia kawy i krótszy czas przyrządzania.

Ekspres Jura A1od góry

Przyjemność za naciśnięciem jednego przycisku

Maksymalna przyjemność dzięki minimalistycznemu panelowi obsługi: wystarczy tylko jedno dotknięcie. Można na stałe zaprogramować trzy różne pojemności filiżanki i wybrać dwa poziomy mocy kawy. Automatyczny tryb oszczędzania energii z programowaniem czasu wyłączenia i opatentowany przełącznik Zero-Energy gwarantują wysoką efektywność energetyczną.

Widok z góry na ekspres Jura A1

Kompaktowe urządzenie dla kawowych purystów

Model A1 JURA to ekspres automatyczny na 1 filiżankę idealny zarówno dla kawowych purystów, jak i początkujących miłośników kawy. Konsekwentnie spełnia wymogi minimalizmu, a dzięki bardzo kompaktowym wymiarom można łatwo znaleźć dla niego miejsce. Dzięki niemu kawa jest zawsze udana, natomiast proces P.E.P.® zapewnia niesamowitą jakość parzenia również espresso i ristretto. W celu rozpoczęcia przyrządzania wystarczy dotknąć nowoczesnego panelu obsługowego.

Jura A1 dostępny w kolorze czarnym - widok z przodu

7610917151332

Specyficzne kody