Kawa ziarnista jura impressa blend
  • Kawa ziarnista jura impressa blend

Kawa Ziarnista Jura Impressa Blend 250g

30,00 zł
Brutto

Kawa Jura Impressa Blend to połączenie Arabici i ziaren Robusta w proporcji 70 do 30. Charakterystycznym elementem kawy ziarnistej jest zawartość ziaren zielonych pochodzących z Brazylii, Meksyku i Ugandy. Dalsze informacje o produkcie poniżej. 

Ilość

 

Bezpieczne zakupy - szyfrowane połączenie SSL

 

Szybka dostawa - nawet w 24 godziny od zamówienia

 

Możliwość zwrotu - bez zbędnych komplikacji

Kawa Jura Impressa - idealna do ekspresu

Pochodzenie: Kawa Jura to połączenie Arabici i ziaren Robusta w proporcji 70 do 30. Charakterystycznym elementem kawy jest zawartość ziaren zielonych pochodzących z Brazylii, Meksyku i Ugandy.

O kawie ziarnistej Jura: Kawa ziarnista Jura Impressa to mieszkanka specjalnie przygotowana do użycia w ekspresach Jura. Zawartość ziaren Robusty sprawia, że w procesie zaparzania na powierzchni kawy powstaje długotrwała, gładka i piękna crema.

Smak: Jura Impressa Blend to typowo włoska mieszanka kawy ziarnistej używana do robienia espresso. Ma silny smak oraz aromat, dlatego może być doskonałą podstawą do kawy latte macchiato czy cappucccino.

Rekomendacje: Mieszanka najlepiej sprawdza się w małym espresso. Jej silny charakter przebija się świetnie przez mleko w różnych jego odmianach. Kawę Jura Impressa w Krakowie możecie Państwo nabyć zarówno w sklepie stacjonarnym Sabro, jak i internetowym. Dostępne są także inne rodzaje, takie jak np. kawa monsunowa czy kawa Vergnano.

7610917687466

Specyficzne kody